conti_xpz950bp
conti_xpz950bp_2
conti_xpz950bp
conti_xpz950bp_2
CONTI XPZ950BP conti v fo v-belt 950 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 950
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 950 mm
  • Inside length: 912 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX375
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717403
  • Supplier number: CONTI XPZ950BP
Length
950
Width
9,7 mm
Reference length ld
950 mm
Inside length
912 mm