conti_xpz950bp
conti_xpz950bp_2
conti_xpz950bp
conti_xpz950bp_2
CONTI XPZ950BP conti v fo v-riem 950 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 950
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 950 mm
  • Binnenlengte Li: 912 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX375
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717403
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ950BP
Lengte
950
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
950 mm
Binnenlengte li
912 mm