conti_xpz925bp
conti_xpz925bp_2
conti_xpz925bp
conti_xpz925bp_2
CONTI XPZ925BP conti v fo v-belt 925 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 925
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 925 mm
  • Inside length: 887 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX366
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717373
  • Supplier number: CONTI XPZ925BP
Length
925
Width
9,7 mm
Reference length ld
925 mm
Inside length
887 mm