conti_xpz925bp
conti_xpz925bp_2
conti_xpz925bp
conti_xpz925bp_2
CONTI XPZ925BP conti v fo v-riem 925 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 925
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 925 mm
  • Binnenlengte Li: 887 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX366
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717373
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ925BP
Lengte
925
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
925 mm
Binnenlengte li
887 mm