conti_xpz1262bp
conti_xpz1262bp_2
conti_xpz1262bp
conti_xpz1262bp_2
CONTI XPZ1262BP conti v fo v-belt 1262 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1262
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1262 mm
  • Inside length: 1224 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX498
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716604
  • Supplier number: CONTI XPZ1262BP
Length
1262
Width
9,7 mm
Reference length ld
1262 mm
Inside length
1224 mm