conti_xpz1262bp
conti_xpz1262bp_2
conti_xpz1262bp
conti_xpz1262bp_2
CONTI XPZ1262BP conti v fo v-riem 1262 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1262
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1262 mm
  • Binnenlengte Li: 1224 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX498
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716604
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1262BP
Lengte
1262
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1262 mm
Binnenlengte li
1224 mm