conti_xpa932bp
conti_xpa932bp_2
conti_xpa932bp
conti_xpa932bp_2
CONTI XPA932BP conti v fo v-belt 932 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 932
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 932 mm
  • Inside length: 892 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715799
  • Supplier number: CONTI XPA932BP
Length
932
Width
12,7 mm
Reference length ld
932 mm
Inside length
892 mm