conti_xpa932bp
conti_xpa932bp_2
conti_xpa932bp
conti_xpa932bp_2
CONTI XPA932BP conti v fo v-riem 932 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 932
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 932 mm
  • Binnenlengte Li: 892 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715799
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA932BP
Lengte
932
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
932 mm
Binnenlengte li
892 mm