conti_xpa732bp
conti_xpa732bp_2
conti_xpa732bp
conti_xpa732bp_2
CONTI XPA732BP conti v fo v-belt 732 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 732
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 732 mm
  • Inside length: 692 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715652
  • Supplier number: CONTI XPA732BP
Length
732
Width
12,7 mm
Reference length ld
732 mm
Inside length
692 mm