conti_xpa732bp
conti_xpa732bp_2
conti_xpa732bp
conti_xpa732bp_2
CONTI XPA732BP conti v fo v-riem 732 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 732
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 732 mm
  • Binnenlengte Li: 692 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715652
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA732BP
Lengte
732
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
732 mm
Binnenlengte li
692 mm