conti_xpa4000p
conti_xpa4000p_2
conti_xpa4000p
conti_xpa4000p_2
CONTI XPA4000P conti v fo pioneer v-belt 4000 x 12.7 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 4000
  • Width: 12,7 mm
  • Height: 9 mm
  • Reference length Ld: 4000 mm
  • Inside length: 3960 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588755
  • Supplier number: CONTI XPA4000P
Length
4000
Width
12,7 mm
Height
9 mm
Reference length ld
4000 mm
Inside length
3960 mm