conti_xpa4000p
conti_xpa4000p_2
conti_xpa4000p
conti_xpa4000p_2
CONTI XPA4000P conti v fo pioneer v-riem 4000 x 12,7 mm zwart/blauw
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 9 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3960 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858588755
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA4000P
Lengte
4000
Breedte
12,7 mm
Hoogte
9 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3960 mm