conti_xpa2082bp
conti_xpa2082bp_2
conti_xpa2082bp
conti_xpa2082bp_2
CONTI XPA2082BP conti v fo v-belt 2082 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2042
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2082 mm
  • Inside length: 2042 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715393
  • Supplier number: CONTI XPA2082BP
Length
2042
Width
12,7 mm
Reference length ld
2082 mm
Inside length
2042 mm