conti_xpa2082bp
conti_xpa2082bp_2
conti_xpa2082bp
conti_xpa2082bp_2
CONTI XPA2082BP conti v fo v-riem 2082 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2042
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2082 mm
  • Binnenlengte Li: 2042 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715393
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2082BP
Lengte
2042
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2082 mm
Binnenlengte li
2042 mm