conti_t10225012
CONTI T10 2250 12 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10225012
118.23 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Length: 2250
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 2250 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817137782
  • Supplier number: CONTI T10225012
Pitch
10 mm
Width
12 mm
Nominal length
2250 mm