conti_t10225012
CONTI T10 2250 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10225012
 118,23 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 2250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 2250 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137782
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10225012
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
2250 mm