conti_t10145025
CONTI T10 1450 25 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10145025
121.06 tax incl.
On stock, immediately available. we have 8 products in stock.
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
Key features according to our expert
  • Length: 1450
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1450 mm
  • Number of teeth: 145
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817141581
  • Supplier number: CONTI T10145025
Length
1450
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
1450 mm