conti_t10145025
CONTI T10 1450 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10145025
 121,06 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 8 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1450
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1450 mm
  • Aantal tanden: 145
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141581
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10145025
Lengte
1450
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1450 mm