conti_spz1320cl
conti_spz1320cl_2
conti_spz1320cl
conti_spz1320cl_2
CONTI SPZ1320CL powerspan v-belt 1320 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1320 mm
  • Inside length: 1282 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653657
  • Supplier number: CONTI SPZ1320CL
Length
1320
Width
10 mm
Reference length ld
1320 mm
Inside length
1282 mm