conti_spz1320cl
conti_spz1320cl_2
conti_spz1320cl
conti_spz1320cl_2
CONTI SPZ1320CL powerspan v-riem 1320 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1320
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1320 mm
  • Binnenlengte Li: 1282 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653657
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1320CL
Lengte
1320
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1320 mm
Binnenlengte li
1282 mm