conti_spc5600cl
conti_spc5600cl_2
conti_spc5600cl
conti_spc5600cl_2
CONTI SPC5600CL powerspan v-belt 5600 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 5600
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 5600 mm
  • Inside length: 5516 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659086
  • Supplier number: CONTI SPC5600CL
Length
5600
Width
22 mm
Reference length ld
5600 mm
Inside length
5516 mm