conti_spc5600cl
conti_spc5600cl_2
conti_spc5600cl
conti_spc5600cl_2
CONTI SPC5600CL powerspan v-riem 5600 x 22 mm zwart
  • Lengte: 5600
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 5600 mm
  • Binnenlengte Li: 5516 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659086
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC5600CL
Lengte
5600
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
5600 mm
Binnenlengte li
5516 mm