conti_spa2832cl
conti_spa2832cl_2
conti_spa2832cl
conti_spa2832cl_2
CONTI SPA2832CL powerspan v-belt 2832 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2832
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2832 mm
  • Inside length: 2786 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664639
  • Supplier number: CONTI SPA2832CL
Length
2832
Width
13 mm
Reference length ld
2832 mm
Inside length
2786 mm