conti_spa2832cl
conti_spa2832cl_2
conti_spa2832cl
conti_spa2832cl_2
CONTI SPA2832CL powerspan v-riem 2832 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2832
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2832 mm
  • Binnenlengte Li: 2786 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664639
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2832CL
Lengte
2832
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2832 mm
Binnenlengte li
2786 mm