conti_spa2182cl
conti_spa2182cl_2
conti_spa2182cl
conti_spa2182cl_2
CONTI SPA2182CL powerspan v-belt 2182 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2182
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2182 mm
  • Inside length: 2136 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655040
  • Supplier number: CONTI SPA2182CL
Length
2182
Width
13 mm
Reference length ld
2182 mm
Inside length
2136 mm