conti_spa2182cl
conti_spa2182cl_2
conti_spa2182cl
conti_spa2182cl_2
CONTI SPA2182CL powerspan v-riem 2182 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2182
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2182 mm
  • Binnenlengte Li: 2136 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655040
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2182CL
Lengte
2182
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2182 mm
Binnenlengte li
2136 mm