conti_at569032
CONTI AT5 690 32 Conti Synchroflex timing belt - AT569032
89.79 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 690
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 690 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817116299
  • Supplier number: CONTI AT569032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
690 mm