conti_at569032
CONTI AT5 690 32 Conti Synchroflex tandriem - AT569032
 89,79 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817116299
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT569032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
690 mm