conti_at350125gen3
CONTI AT350125GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 501 x 25 mm red
89.50 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 501
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 501 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817321549
  • Supplier number: CONTI AT350125GEN3
Pitch
3 mm
Width
25 mm
Nominal length
501 mm