conti_at350125gen3
CONTI AT350125GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 25 mm rood
 89,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321549
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350125GEN3
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
501 mm