action_do4010_0_055
ACTION DO4010-0-055 percussion cap 1" x 55
Key features according to our expert
  • Socket size: 55 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 84 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981051564
  • Supplier number: ACTION DO4010-0-055
Socket size
55 mm
Connection size
1"
Length
84 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
55 mm