action_do4010_0_055
ACTION DO4010-0-055 slagdop 1" x 55
  • Dopmaat: 55 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 84 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981051564
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-055
Dopmaat
55 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
84 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
55 mm