hi_force_mb430_105_90
HI-FORCE MB430-105-90 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 105 x 90 x 7.5 mm
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW430NRH
  • Key width outside 105 mm
  • Key width inside 90 mm
  • Wall thickness 7.5 mm