hi_force_mb27_36_30
HI-FORCE MB27-36-30 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH27NRH, 36 x 30 x 3 mm
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW27NRH
  • Spanner size outer 36 mm
  • Spanner size inside 30 mm
  • Wall thickness 3 mm