conti_xpz987bp
conti_xpz987bp_2
conti_xpz987bp
conti_xpz987bp_2
CONTI XPZ987BP conti v fo v-belt 987 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 987
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 987 mm
  • Inside length: 949 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX390
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717427
  • Supplier number: CONTI XPZ987BP
Length
987
Width
9,7 mm
Reference length ld
987 mm
Inside length
949 mm