conti_xpz987bp
conti_xpz987bp_2
conti_xpz987bp
conti_xpz987bp_2
CONTI XPZ987BP conti v fo v-riem 987 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 987
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 987 mm
  • Binnenlengte Li: 949 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX390
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717427
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ987BP
Lengte
987
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
987 mm
Binnenlengte li
949 mm