conti_xpz1212bp
conti_xpz1212bp_2
conti_xpz1212bp
conti_xpz1212bp_2
CONTI XPZ1212BP conti v fo v-belt 1212 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1212
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1212 mm
  • Inside length: 1174 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX479
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716574
  • Supplier number: CONTI XPZ1212BP
Length
1212
Width
9,7 mm
Reference length ld
1212 mm
Inside length
1174 mm