conti_xpz1000bp
conti_xpz1000bp_2
conti_xpz1000bp
conti_xpz1000bp_2
CONTI XPZ1000BP conti v fo v-belt 1000 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1000
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1000 mm
  • Inside length: 962 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX395
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716413
  • Supplier number: CONTI XPZ1000BP
Length
1000
Width
9,7 mm
Reference length ld
1000 mm
Inside length
962 mm