conti_xpz1000bp
conti_xpz1000bp_2
conti_xpz1000bp
conti_xpz1000bp_2
CONTI XPZ1000BP conti v fo v-riem 1000 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1000
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1000 mm
  • Binnenlengte Li: 962 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX395
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716413
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1000BP
Lengte
1000
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1000 mm
Binnenlengte li
962 mm