conti_xpc4750p
conti_xpc4750p_2
conti_xpc4750p
conti_xpc4750p_2
CONTI XPC4750P conti v fo pioneer v-belt 4750 x 22 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 4750
  • Width: 22 mm
  • Height: 16 mm
  • Reference length Ld: 4750 mm
  • Inside length: 4678 mm
  • Outer length La: 4779 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588601
  • Supplier number: CONTI XPC4750P
Length
4750
Width
22 mm
Height
16 mm
Reference length ld
4750 mm
Inside length
4678 mm
Outer length la
4779 mm