conti_xpc4500p
conti_xpc4500p_2
conti_xpc4500p
conti_xpc4500p_2
CONTI XPC4500P conti v fo pioneer v-belt 4500 x 22 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 4500
  • Width: 22 mm
  • Height: 16 mm
  • Reference length Ld: 4500 mm
  • Inside length: 4428 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588595
  • Supplier number: CONTI XPC4500P
Length
4500
Width
22 mm
Height
16 mm
Reference length ld
4500 mm
Inside length
4428 mm