conti_xpc4500p
conti_xpc4500p_2
conti_xpc4500p
conti_xpc4500p_2
CONTI XPC4500P conti v fo pioneer v-riem 4500 x 22 mm zwart/blauw
  • Lengte: 4500
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 16 mm
  • Richtlengte Ld: 4500 mm
  • Binnenlengte Li: 4428 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858588595
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC4500P
Lengte
4500
Breedte
22 mm
Hoogte
16 mm
Richtlengte ld
4500 mm
Binnenlengte li
4428 mm