conti_xpb4310p
conti_xpb4310p_2
conti_xpb4310p
conti_xpb4310p_2
CONTI XPB4310P conti v fo pioneer v-belt 4310 x 16.3 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 4310
  • Width: 16,3 mm
  • Height: 13 mm
  • Reference length Ld: 4310 mm
  • Inside length: 4250 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX1142
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588830
  • Supplier number: CONTI XPB4310P
Length
4310
Width
16,3 mm
Height
13 mm
Reference length ld
4310 mm
Inside length
4250 mm