conti_xpb3250p
conti_xpb3250p_2
conti_xpb3250p
conti_xpb3250p_2
CONTI XPB3250P conti v fo pioneer v-belt 3250 x 16.3 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 3250
  • Width: 16,3 mm
  • Height: 13 mm
  • Reference length Ld: 3250 mm
  • Inside length: 3190 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX1142
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588786
  • Supplier number: CONTI XPB3250P
Length
3250
Width
16,3 mm
Height
13 mm
Reference length ld
3250 mm
Inside length
3190 mm