conti_xpa2532bp
conti_xpa2532bp_2
conti_xpa2532bp
conti_xpa2532bp_2
CONTI XPA2532BP conti v fo v belt 2532 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2532
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2532 mm
  • Inside length: 2492 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715546
  • Supplier number: CONTI XPA2532BP
Length
2532
Width
12,7 mm
Reference length ld
2532 mm
Inside length
2492 mm