conti_xpa2532bp
conti_xpa2532bp_2
conti_xpa2532bp
conti_xpa2532bp_2
CONTI XPA2532BP conti v fo v-riem 2532 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2532
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2532 mm
  • Binnenlengte Li: 2492 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715546
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2532BP
Lengte
2532
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2532 mm
Binnenlengte li
2492 mm