conti_xpa2182bp
conti_xpa2182bp_2
conti_xpa2182bp
conti_xpa2182bp_2
CONTI XPA2182BP conti v fo v-belt 2182 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2142
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2182 mm
  • Inside length: 2142 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715430
  • Supplier number: CONTI XPA2182BP
Length
2142
Width
12,7 mm
Reference length ld
2182 mm
Inside length
2142 mm