conti_xpa2132p
conti_xpa2132p_2
conti_xpa2132p
conti_xpa2132p_2
CONTI XPA2132P conti v fo pioneer v-belt 2132 x 12.7 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 2132
  • Width: 12,7 mm
  • Height: 9 mm
  • Reference length Ld: 2132 mm
  • Inside length: 2092 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V ADVANCE
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858000318
  • Supplier number: CONTI XPA2132P
Length
2132
Width
12,7 mm
Height
9 mm
Reference length ld
2132 mm
Inside length
2092 mm