conti_xpa1732bp
conti_xpa1732bp_2
conti_xpa1732bp
conti_xpa1732bp_2
CONTI XPA1732BP conti v fo v-belt 1732 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1732
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1732 mm
  • Inside length: 1692 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715218
  • Supplier number: CONTI XPA1732BP
Length
1732
Width
12,7 mm
Reference length ld
1732 mm
Inside length
1692 mm