conti_xpa1732bp
conti_xpa1732bp_2
conti_xpa1732bp
conti_xpa1732bp_2
CONTI XPA1732BP conti v fo v-riem 1732 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1732
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1732 mm
  • Binnenlengte Li: 1692 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715218
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1732BP
Lengte
1732
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1732 mm
Binnenlengte li
1692 mm